Croatia

Joined
Sep 25, 2014
Messages
26
Reaction score
0
Location
Dubrovnik
Hi, I-am from Croatia (Dubrovnik) and U can whrite here when U are coming to some part of Croatia... Iam rookie in flying and I have P2V (few months... )
Evo kutak za nas iz Hrvatske.... pozdraffff
 
Hello Ivo ( WD40 ),
Welcome to the Forum! And greetings from the USA! I hope you will post pics and video soon ( as you get used to flying ) I would love to see what you do, over there! I'm sure others would love to see as well! Looking forward to talking to you more about your new gimbal! Please feel free to write me anytime, for help, or just to chat!

Take care, Fly Safe!
Jerry D
( J Dot )
 
  • Like
Reactions: dirkclod
Thnx... I have 2 vids on yt but they are not steady so I need that 2axis gimball and it will be much better video because when U going to stabilize in video editing program (I am using Sony Vegas Pro 12.0 ) it takes a lot of resolution. Iam rookie in flight-stuf so this is ok for beginer :)
Next step is tje gimball and some filter

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.


To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
 
;) Jesi registrirao drona.... jel pocelo registriranje u nas?
 
koliko znam ne , a i znaš kako je kod nas ,neče to tako brzo ,a i nema baš nešto dronova kod nas ,ja znam samo još jednog u zg ! koliko ih ima kod tebe ?
 
Oko 5-6 komada te 2-3 veca profi... U ZG ih ima i vise al neznam da ima kakav hr forum gdje bi se svi mi mogli regat i pomagat međusobno.... Slikavao sam tu rotor... pa i sami trg i katedralu... jest bilo je oko ponoci pa me plavci nisu skontali...
Jel se kuzis u dronove bas il si pocetnik? Jer evo nabavio sam gimball za vision-a pa s jednim forumasem pokusavam dogovorit tutorial kako da to ugradim al jebg traje dugo dok mi odg. pa bi mi dobro dosao netko iz HR tko se kuzi u DJI-a..
 
sorry i ne baš previše ja svog imam oko 2 mijeseca i lagano guštam u fotkama i snimanju filmova ,planiram malo kružnog putovanja po HR da si posnimam šta želim dok nam ne stave okove na ruke . reci mi jesi imao loša iskustva sa murjom dok snimaš ?
 
Do sad nitko nista.... nisam isao mnogo medju javna okupljanja....vise snimam nesto sto i nema mnogo ljudi.... eto tu u zg rotor pa trg kratko i neki dvorac prema vg i ovamo svoje selo... utakmicu divlje lige.. vatromet na otvarnju jednog centra i par napustenih hotela... Svakako bih ga volio registrirat jer zivim blizu granica sa 2 drzave pa da mi neoteza prijenos ppreko granica....
 
prenos preko granice nema veze ,bitno je samo da imaš papire od kupovine ,račun
ja sam svoga kupio u Holandiji i vozio ga doma u avionu,ali ga moraš prije prijaviti mailom
avio kompaniji .ja idem ponovo u Holandiju u maju sa dronom ,procedura ista.
 
Pozz, evo još jednog vlasnika iz zg, sutra konačno stiže P4, pa definitivno sam za ako ima netko iskusniji za kavu, let.. Zg i okolica.. Lp bubi
 
  • Like
Reactions: firefox13
prenos preko granice nema veze ,bitno je samo da imaš papire od kupovine ,račun
ja sam svoga kupio u Holandiji i vozio ga doma u avionu,ali ga moraš prije prijaviti mailom
avio kompaniji .ja idem ponovo u Holandiju u maju sa dronom ,procedura ista.
Uzeo sam ga na njuskalu i nema racuna naravno jer je polovan...


2 Bubib5
Ja sam s krajnjeg Juga al evo ima nas vec par na ovom forumu... Dobrodošao :)

P.S Gdje si ga kupio,kod nas ili? I po kojoj cijeni ak nije tajna...
 
Stiglo sve! Kupljeno je u avitech, ukupna cijena cca 17000,ali imao sam neke kompenzacije, tako mene osobno nije koštalo ništa!
 

Attachments

  • 1465219164961.jpg
    1465219164961.jpg
    63.3 KB · Views: 399
Bok decki!
ima nas jos iz hrvatske sa dronom :)
ja ih imam 3 komada, phantom 3 i 4 i jedan za trke... plus DJI Osmo Mobile...

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
 

Members online

No members online now.

Forum statistics

Threads
143,066
Messages
1,467,358
Members
104,936
Latest member
hirehackers